تبلیغات
پایان ترم - نوبت ما
پایان ترم
یک ساعت تفکر ، از هفتاد سال عبادت بهتر است.
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 27 آبان 1389 توسط محسن
داشتم یه کم اینترنت چرخی !!! میکردم که نظرم به یه سایت جلب شد ، به نظرم جالب اومد گفتم یه استفاده ایی ما هم بکنیم با شما ! به نظر جالبه.

نوبت ما
درعصری که به سر می بریم، اشیائی بی جان، فرماندهی جریاناتی را عهده دار می شوند که حاصل اجتماع انسان هایی جاندارند. دراین عصر شیشه ای، رسانه ها، سرداران این جنگ نرم بشمار می روند. سربازهای پیاده و سواره، حرفها هستند و دسته های نظامی در این عصر، کلمه ها. گروهان ها و گردان ها جملاتند و لشگرها و تیپ ها، شگردهای عملیات روانی بکار گرفته شده در این رسانه ها می باشند. در این عصر رسانه ای، تیرهای زهرآلود به شک و شبهه، از جنس صوتند که هیچ سپری قدرت رویارویی با آنها را ندارد. سیبل های تعیین شده  بعنوان اهداف جنگ رسانه ای، اعتقادات و اذهان مخاطبان است و مقتول های بجامانده، مخاطبان غفلت زده و به دام افتاده در عملیاتهای روانی شان. آنان ادعاهای رنگین و خوش صورتی دارند، اما جز فریب و حیله، چیزی در سیرتشان یافت نخواهد شد. گاه دموکراسی را ، آرمان بشریت می خوانند و گاه آنرا، مایه کسب درآمد.                                                                                                                                                              یکی شعار اطلاع رسانی شفاف سر می دهد و خطی را برای بینندگان جهت اظهارنظرها باز می کند،  اما هر مخاطبی را روی خط نمی برد. چه بسا بسیاری را که بر مذاقشان ناخوشایند است تا پشت خط ، بیشتر راهشان نمیدهند .
شماره شان را می گیرند تا در فرصت مناسب ، خود این افراد را روی خط بیاورند ، اما هرگز دیگر خبری نمی شود.
دیگری دم از زبان گویای مردم بودنش می زند و نوبتی را برای اظهار نظر بینندگان ، بنام نوبت شما اختصاص  یدهند ، اما به واقع نوبت ما را گرفته و با سین جیم کردن کردن مخاطبان ، سناریوهایشان را ضبط و ثبت کرده و به میزان لازم ، جهت جذابیت برنامه ، نوبت را در حد کمی، به مخالفان آرام شبکه می دهند و بیشتر نوبت را مال خود و همفکران تند خویش میدانند ، تا به تخریب نظام بپردازند. در واقع نوبت ما را می گیرند و فقط منت نوبت با شما بودن را برایمان باقی می گذارند.
اینجا تعدادی از دوستان شما گرد هم آمده اند تا، نوبت مایی دیگر بسازند و اینگونه نوبت را، برای ما حفظ نمایند و مباحث مطرح شده را، با کمک شما در نوبت ما بررسی نمایند.  

http://www.nobatema.com/برچسب ها: http://www.nobatema.com/،
درباره وبلاگ

نازنین

داس بی دسته ما

سالها خوشه نارسته بذری را برمی‌چیند

كه به دست پدران ما بر خاك نریخت

كودكان فردا

خرمن كشت ، امروز تو را می‌جویند

خواب و خاموشی امروز تو را

در حضور تاریخ

در نگاه فردا

هیچكس بر تو نخواهد بخشید

آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
پیوند ها
ابر برچسب ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
قالب وبلاگ